HAKKIMIZDA

Ege Bölgesi'nin ilk çamaşır suyu markası Klorak, Türk temizlik ürünleri pazarında 60 yıllık bir geçmişe sahiptir. Marka 1960'lı yıllardan itibaren müşterisinden gördüğü beğeni ve sevgiyle büyüyerek Ege Bölgesi tüketicilerinin çamaşır suyuna verdiği isim olarak yerleşmeyi başarmıştır. Ege Bölgesi'nde çamaşır suyunun adı 60 yıldır Klorak'tır.

 

 

Ürün çeşitliliğini yıllar içinde artıran Klorak bugün, sıvı temizlik ürünlerinde çok geniş bir ürün gamı sunan ve önde gelen Türk perakendecilerinin mağazalarında temizlik ürünlerini tüketiciyle buluşturan bir şemsiye marka haline gelmiştir. Üretim kapasitesini son 5 yılda katlayan şirket, mevcut faaliyetlerine ek olarak Türkiye'nin önde gelen firmalarına özel markalı üretim yapmakta ve ihracat hamlesiyle dünyanın dört bir yanına sıvı temizlik ürünleri tedarik etmektedir. 


Vizyonumuz

Tüketici ihtiyaçlarına, en iyi kalite ve en uygun fiyatla çözüm getirmek. İnovasyonu işimize entegre ederek alanında öncülük eden ürünler piyasaya sürmek. Tecrübe ve birikimimizi paylaşmak; tüketiciler başta olmak üzere tüm iş ortaklarımızla yakın iletişimde kalarak, hijyen ve temizlikte daha iyiye ulaşmalarına katkı vermek.

Misyonumuz

Hijyen ve temizlik çözümleri sağlayarak tüm dünyadaki tüketicilerimizin hayat kalitesini arttırmak.

Değerlerimiz

  • Önce müşteri
  • İnovasyon
  • Güvenilirlik
  • Liderlik
  • Takım Ruhu