HAKKIMIZDA

KLORAK markası ilk kez tüketici ile 1960 yılında buluşmuştur. İlk zamanlar cam şişelerde satılan çamaşır ve temizleme suyu 1980'lerde hafızalara kazınan sarı plastik şişeye geçmiştir. Ege Bölgesinin ilk çamaşır suyu markası KLORAK, çamaşır suyu kavramını topluma KLORAK kelimesi ile öğretmiştir.
ÜRÜNLER Temizlik ve hijyen için ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünler.
EV DIŞI
TÜKETİM
Otel, Hastane, Fabrika Grubu Temizlik Ürünleri
 • Evde Temizlik
  Sararmış beyaz çamaşırları, perdeleri yıkarken KLORENK kullanın sarılıktan kurtulun. KLORAK KİR ÇÖZÜCÜ’ yü yer temizliğinde de kullanabilirsiniz. KLORAK KİR ÇÖZÜCÜ parkeleri ve parke aralarını pırıl pırıl yapar. Evlerde bulunan su depolarınızın dezenfeksiyonu için KLORAK ÇAMAŞIR SUYU kullanabilirsiniz. KLORENK ile kök boya ile dokunmuş halı ve kilimlerinizi yıkarsanız boyalarının birbirine kesinlikle karışmadığını göreceksiniz. Gömlek yaka ve kollarındaki kirleri gidermek için, gömleği makineye atmadan önce bu kısımlarına KLORAK KİR ÇÖZÜCÜ, KLORENK ya da NİL-ASPRİNN sürüp 15 dakika bekletiniz, kirden eser kalmayacaktır. Çay lekeli pamuklu ve yünlülerinizi KLORENK ile yıkayarak temizleyebilirsiniz. Kan lekesi gibi pek çok zor lekeyi, NİL-ASPRİNN ile yıkayarak kolayca temizleyebilirsiniz. Ampulün üzerine biraz KLORAK ODA PARFÜMÜ’nden sıkınız. Ampul yakıldığında odanız mis gibi kokar. KLORAK ÇAMAŞIR SUYU vücut temizliğinde birkaç damla kullanılarak ölü hücrelerin temizlenmesinde ve cildin daha sağlıklı olmasında etkilidir. Topuklarınızdaki çatlakları gidermek ve yumuşatmak için en iyi çözüm KLORAK ÇAMAŞIR SUYU’ dur. Çiçeklerinizin vazoda sağlıklı kalma sürelerini uzatmak için vazodaki suya 1–2 damla KLORAK ÇAMAŞIR SUYU dökebilirsiniz.
 • İşte Temizlik
  KLORAK KİR ÇÖZÜCÜ’ yü yer temizliğinde de kullanabilirsiniz. KLORAK KİR ÇÖZÜCÜ parkeleri ve parke aralarını pırıl pırıl yapar. Okullarda, fabrikalarda bulunan su depolarınızın dezenfeksiyonu için KLORAK ÇAMAŞIR SUYU kullanabilirsiniz. KLORENK ile kök boya ile dokunmuş halı kilimlerinizi yıkarsanız boyalarının birbirine kesinlikle karışmadığını göreceksiniz. Buzdolaplarının arka panelinde oluşan yağ, kir ve toz lekelerini KLORAK YAĞ ÇÖZÜCÜ SPREY kullanarak kuru bir bezle silin ve tüm kirlerden kurtulun. KLORAK FAYANS VE DERZ TEMİZLEYİCİ fayans aralarını bozmadan, zarar vermeden tertemiz yapar. Fabrikalarda makinelerin üzerindeki birikmiş yağ kalıntılarının üzerini tamamen kaplayacak şekilde KLORAK YAĞ ÇÖZÜCÜ SPREY sıkılıp, 2-3 dk bekledikten sonra silindiğinde yüzeylerin pırıl pırıl olduğunu göreceksiniz. Oto yıkama yerlerinde suyla temizlenmeyen araba motorlarına KLORAK YAĞ ÇÖZÜCÜ sıkarak tertemiz yapabilirsiniz. Oto döşemelerindeki zor kirleri KLORENK LEKE SÖKÜCÜ ya da NİL-ASPRİNN kullanarak rahatlıkla çıkarabilirsiniz. Su kazanlarında birikmiş kireç KLORAK KİREÇ SÖKÜCÜ ile kısa sürede temizlenir.
 • Banyoda Temizlik
  KLORAK FAYANS VE DERZ TEMİZLEYİCİ fayans aralarını bozmadan, zarar vermeden tertemiz yapar. Banyo perdelerinin alt bölümünde oluşan siyah lekeleri ULTRA KLORAK ile yıkayın, lekelerin kaybolduğunu göreceksiniz. Banyonuzdaki kireç kalıntılarını ve sabun artıklarını KLORAK BANYO ile temizleyebilirsiniz. NİL ASPRİNN ile silinen banyo dolaplarınız her zamankinden daha temiz olacaktır. En kalın kireç tabakalarını KLORAK KİREÇ SÖKÜCÜ ile, zahmetsizce çıkarabilirsiniz. KLORAK TUVALET TEMİZLEYİCİ ile tuvaletlerinizin temizliğinde mükemmel sonuç elde edin.
 • Mutfakta Temizlik
  Buzdolaplarının arka panelinde oluşan yağ, kir ve toz lekelerini KLORAK YAĞ ÇÖZÜCÜ SPREY kullanarak kuru bir bezle silin ve tüm kirlerden kurtulun. Mutfak eşyalarının üzerindeki etiket izlerini yok etmek için, üzerlerine KLORAK YAĞ ÇÖZÜCÜ SPREY sıkın ve yumuşak bir bezle silin. Yanık tava ve tencerelerinizin dibini KLORAK YAĞ ÇÖZÜCÜ kullanarak kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Bulaşık makinenizi çalıştırırken az miktarda KLORAK ÇAMAŞIR SUYU ya da KLORAK ULTRA dökerek bulaşıklarınızı dezenfekte edebilirsiniz. Mutfak zeminlerindeki taşlarınızı KLORENK ile sildiğinizde hem matlıktan hem de lekelerden kurtulursunuz. Mutfağınızdaki tüm yüzeyleri KLORAK MUTFAK TEMİZLEYİCİ (ÇAMAŞIR SUYU KATKILI) ile sildiğinizde, hem kirlerini temizlemiş, hem de hijyen sağlamış olursunuz. NİL ASPRİNN ile silinen mutfak dolaplarınız her zamankinden daha temiz olacaktır.